B.Tech 12-16

S.NO Name Branch Company Name Stipend
1 Alok Dwivedi CS Kama Ayurveda 5000-15000
2 karina Aggarwal IT Telenity 5000
3 Aditya Bisaria EC HCPL 5000
4 Aman Gupta CS AHATAXIS NA
5 Anubhav CS PayTm 5000
6 Aman Gupta CS PayTm 5000
7 Aishwarya Dangwal Cs PayTm 5000
8 Dennis Ahuja CS HT Media 10,000
9 Sourav Bose EC PayTm 5000
10 Alok Dwivedi Cs Croissant NA
11 Aishwarya Dangwal Cs Croissant NA
12 Vijendra Bhootna AEI Infizeai 3000
13 Keshav Kansal Cs Telenity 3000
14 Twinkle Sharma EC DRDO 3000
15 Sarthak Gupta EC NTPC 3000
16 Richa Mohini EC Robo India 3000
17 Bhupinder Singh CS D-Quip 15000
18       5000
19 Rajat Khaiwal EE Yamaha NA
20 Aman EC NTPC NA
21 Anand Sharma EC BSNL NA
22 Saurabh Arora CS New Holland NA
23 Vikas Cs Telenity NA
24 Tarun Vishal CS New Holland NA
25 Animeash Verma AEI Control and switch Gear Electric NA
26 Manash Pratim Deka EE Coal India Ltd NA
27 Chandra Prakash EE Roop Polymers NA
28 Akash Tiwari EE DVC Jharkhand NA
29 Nitin Bundela EE NTPC Dadri NA
30 Pritam Kumar EE DVC Dhanbad NA
31 Suraj Prakash EE NTPC NA
32 Richa Mohini EC DRDO NA
33 Aman Singh   AEI DRDO NA
34 Dharmesh Tyagi CS DRDO NA
35 Anshul Dweivedi IT DRDO NA
36 Jhalak Goel CS HAL Lucknow NA
37 Kamal sheel EC DTL Delhi NA
38 Asif EC NOC NA
39 Kapil Mishra EC Phillips/Lyiod (Delhi) NA
40 Mayank Pandey Ec NOC NA
41 Rajit Kalia AEI Kaliash Ribbon(NOC) NA
42 Akanksha AEI Rexnamo 10K
43 Sajan Kumar Singh EE DVC Dhanbad NA
44 Harsimranjeet Singh CS Incapp NA
45 Veronica Agarwal IT Incapp NA
46 Prateek Nigam EE NTPC NA
47 Chetan Vashist IT BSNL NA
48 Sonam Sharma CS BSNL NA
49 Gaurav Kundu CS Quatro NA
50 Sumit Kumar Jha EE Tata Power NA
51 Eshant Baghla AEI C&S Electric NA
51 Sahil Attri EC DRDO NA
52 Pankaj Barhoi EC BSNL NA
53 Jyotishman Saikia CS Indian Institute of Science & Research (Kolkata) 8k
54 Arpit Srivastava AEI Acler Technologies NA
55 Bidyut AEI Sonal Automation NA
56 Ashish AEI Sonal Automation NA
57 Amandeep AEI Sonal Automation NA
58 Ashish Mohan EC BSNL NA
59 Lokesh Gupta EC BSNL NA
60 Gaurang Gupta EC BSNL NA
61 Ayush Misra EE NTPC NA
62 Saket Jain EC BSNL NA
63 Kunwar Setia AEI NTPC Badarpur NA
64 J Mayur EE NTPC Badarpur NA
65 Karan Arora CS Ebeez 3-5k
66 Akash Bhardwaj CS NTPC Dadri NA
67 Aditya Baloona CS ONGC Delhi NA
68 Devika Nigam CS Bakhresa Group of Companies(Tanzania) NA
69 Vishwajet Singh AEI HAL Lucknow NA
70 Akshat EC Telenity 5k
71 Gaurav Panghal IT Telenity 5k
72 Shubhangi Sanjay IT SREI 5k
73 Raj Jain EC BSNL  
74 Kanica Sharma IT Alligator 10K
75 Karan Verma Cs BSNL  
76 Aditya Boolani   SREI 5k
77 Divyanshu EE Indian Oil  
78 Sumit Choudhary EC BSNL  
79 Rajiv Sharma EC BSNL  
80 Sonu Kumar Ec BSNL  
81 Shailendra Kumar EC BSNL  
82 Ankush Jain cse TCS NA
83 Nehul jain ece TCS NA
84 Pankaj Barhoi Ece TCS NA
85 Vaibhav Singh cse TCS NA
86 Animesh Verma AEI TCS NA
87 Akash Dwivedi ECE TCS NA
88 Ayan Pahwa AEI TCS NA
89 Devang Jain AEI TCS NA
90 Arpit Srivastava EE TCS NA
91 Chairab Madaan cse TCS NA
92 Ruchir agarwal CSE TCS NA
93 Abhishek Kumar EE TCS NA
94 Mahima IT TCS NA
95 VIJENDER BHOOTNA AEI TCS NA
96 Akash bhardwaj cse TCS NA
97 Areeb Mansoori AEI TCS NA
98 Sweety Roy AEI TCS NA
99 Gaurav kumar CSE TCS NA
100 Harshit jain IT TCS NA
101 Anbhav cse TCS NA
102 Atharv Sharma CSE TCS NA
103 Arpit Aggarwal CSE TCS NA
104 Saurabh Gwari CSE TCS NA
105 Gunjan Manral ECE TCS NA
106 Pinky Rawat IT TCS NA
107 Gaurav Kundu CSE Quattro NA
108 Gaurav kumar IT Alstom NA
109 Rajat Yadav CS BSNL NA
110 Mohd.Sameer Khan IT BSNL NA
111 Anshul Sharma CS BSNL Na
112 Anmol sharma EC BSNL NA
113 Manvendra Chaudhary EC BSNL NA
114 Arun Kumar EC BSNL NA
115 shashi Kumar EC BSNL NA
116 shashi Kant Singh Ec BSNL NA